6 C
Swarzędz
sobota, 23 października 2021

Punto uderzyło w triathlonistę

W sobotę na trasie triathlonu - przebiegającego przez nasze miasto - doszło do wypadku. Kierowca samochodu Fiat Punto - na skrzyżowaniu ulicy Tabaki i Poznańskiej - wjechał na trasę triathlonistów i potrącił jednego z uczestników. Mężczyzna trafił do szpitala.

Zobacz także

Bezpłatnie przeciwko grypie

Seniorzy świętowali w Zalasewie

Nauczyciele z nagrodami

W sobotę w Swarzędzu, podczas imprezy triathlonowej JBL Super League Triathlon Poznańdoszło do wypadku. Około 13.00, na skrzyżowaniu ulic A.Tabaki i Poznańskiej, w miejscu, gdzie znajduje się jedna ze śluz – przez którą kierowcy mogą przekroczyć DK nr 92 – kierujący Fiatem Punto potrącił triathlonistę. – Kierowca Fiata  zignorował i ominął policjanta, który zabezpieczał to miejsce i wjechał na trasę triatholonistów potrącając jednego z zawodników – informuje  mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji. Mężczyzna trafił do szpitala. Kierowcy Fiata Punto zatrzymano prawo jazdy.

W niedzielę, drugi dzień zmagań triathlonistów.  Utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 92 potrwają od godziny 7.00 do 15.00. Apelujemy do kierowców o ostrożność.

- Reklama -
- Reklama -

Podział punktów w Kostrzynie

Bezpłatnie przeciwko grypie

100 lat Pani Franciszki!

Spółdzielcy z podwyżkami

- Reklama -