czwartek, 23 maja 2024
17.1 C
Swarzędz

Zapaśnicy z medalami Mistrzostw Polski!

Fantastyczne informacje napłynęły z Mistrzostw Polski Seniorów w zapasach, które w poprzedni weekend odbyły się w Kostrzynie nad Odrą. Zawodnicy Unii Swarzędz: Sebastian Nowicki i Jakub Siemiński wywalczyli brązowe medale w swoich kategoriach wagowych!

Zobacz także

- Reklama -

Tydzień temu w Kostrzynie nad Odrą odbywały się Mistrzostwa Polski Seniorów w zapasach. Znakomicie spisali się swarzędzcy zawodnicy, którzy zdobyli dwa brązowe medale.

Sebastian Nowicki w kat. do 63 kg po bardzo zaciętym i emocjonującym pojedynku o brąz pokonał Michała Biskupskiego z Cement Gryf Chełm. Jest to drugi medal Sebastiana w zapasach seniorskich (srebro w 2019 r.).

Jakub Siemiński w kat. do 130 kg będąc juniorem (18 lat) zdobył swój pierwszy medal w seniorskich zapasach! W pojedynku o brązowy medal pewnie pokonał Marcela Eliasa z Olimpijczyka Radom. Popularny Spejson nie zwalnia tempa i dorzucił kolejny krążek z mistrzowskiej imprezy, zostając najmłodszym zapaśnikiem Unii z medalem Mistrzostw Polski Seniorów! Wielkie gratulacje dla zawodników i trenera!

- Reklama -
- Reklama -