niedziela, 16 czerwca 2024
23.3 C
Swarzędz

44–latek walczy o zdrowie

44–letni zalasewianin przez tętniaka przeszedł dwa udary, przez dwa miesiące był w śpiączce, walczył z zachłystowym zapaleniem płuc. Teraz ma lewostronny paraliż, nie mówi, nie przełyka, nie oddycha samodzielnie. Rodzina zbiera pieniądze na leczenie i rehabilitację Pana Jarka.

Zobacz także

- Reklama -

Historię 44–letniego mieszkańca Zalasewa przedstawialiśmy już na łamach Tygodnika. Przypomnijmy. Pan Jarosław, mimo 44 lat boryka się z bardzo poważnymi problemami zdrowotnymi. Przeszedł operację tętniaka, dwa udary, był dwa miesiące w śpiączce, co spowodowało zachłystowe zapalenie płuc. – Udary spowodowały, że Jarek ma lewostronny paraliż, nie oddycha samodzielnie, nie je. Obecnie przebywa w jedynym ośrodku, który chciał go przyjąć na rehabilitację. To prywatna lecznica w Krakowie. Alternatywą było Hospicjum! – podkreśla Pani Katarzyna, partnerka 44–latka. Niestety, przed nimi długa droga do odzyskania pełnosprawności. Przeszkodą są m.in. finanse. – Jarek wymaga dalszego, bardzo intensywnego  leczenia i rehabilitacji – dodaje Pani Katarzyna, zwracając się do mieszkańców naszej gminy z apelem o pomoc.

Drodzy swarzędzanie, zwracamy się z apelem o wsparcie zbiórki dla Pana Jarka, która prowadzona jest na portalu: www.siepomaga.pl/jaroslaw-zardecki i pomagam.pl/mge3hh

Zapraszamy też na stronę z licytacjami dla pana Jarka: https://www.facebook.com/groups/licytacjedlajarka/?ref=share.

- Reklama -
- Reklama -