10.2 C
Swarzędz
sobota, 23 października 2021

Rozgromili Grom

Kolejne 3 punkty dopisują do swojego dorobku zawodnicy Meblorza. W sobotnie popołudnie po widowiskowym spotkaniu pokonali na wyjeździe Grom Camperspol Plewiska.

Zobacz także

Netto jednak w listopadzie

Smog już nad miastem

Spółdzielcy z podwyżkami

Spotkanie rozpoczęło się fatalnie. Już w pierwszej akcji swarzędzanie stracili piłkę i po szybkiej akcji gospodarzy przegrywali 0-1. Później jednak to Meblorz przejął inicjatywę i nie dość, że odrobił stratę, to szybko wyszedł na prowadzenie. Do bramki Gromu trafiali: dwukrotnie Filip Rogorzyński, Jacek Kopaniarz, Krystian Antczak i Łukasz Goiński. Ten ostatni dorzucił w pierwszej połowie jeszcze jedno trafienie, zaraz po tym jak gospodarze strzelili drugą bramkę. W drugiej połowie Meblorze już nie strzelali, choć mieli swoje okazje. Dwa trafienia zanotowali za to rywale, jednak to nie starczyło, by ugrać choć jeden punkt. Meblorz dzięki zwycięstwu awansował na drugie miejsce w tabeli.

W najbliższą sobotę swarzędzanie zmierzą się w derbowym spotkaniu z Piastem Kobylnica. Pierwszy gwizdek na Stadionie Miejskim usłyszymy o godzinie 15:00.

- Reklama -
- Reklama -

Podział punktów w Kostrzynie

Bezpłatnie przeciwko grypie

100 lat Pani Franciszki!

Spółdzielcy z podwyżkami

- Reklama -