10.2 C
Swarzędz
sobota, 23 października 2021

Kto potrącił rowerzystkę?

Policjanci poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 26 czerwca br. na skrzyżowaniu Strzeleckiej i Paderewskiego. - Piesza została potrącona przez samochód marki Audi, a kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia – wyjaśnia Marta Mróz z wielkopolskiej policji. Kobieta trafiła do szpitala.

Zobacz także

Porzucił auto i zbiegł

Spółdzielcy z podwyżkami

Skorzystaj z bezpłatnej mammografii

Nauczyciele z nagrodami

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 26 czerwca br. około godz. 8:45 w Swarzędzu. – Z informacji przekazanej policjantom wynika, że na skrzyżowaniu ul. Strzelecka, a Paderewskiego kobieta przeprowadzająca rower przez przejście dla pieszych została potrącona przez samochód marki Audi A4. Pojazd był koloru srebrnego, sedan lub kombi, o początkowym numerze rejestracyjnym PZ7 – wyjaśnia Marta Mróz z biura prasowego wielkopolskiej policji. Według zgłaszającej kierowcą był mężczyzna w wieku ok. 30 lat, który oddalił się z miejsca zdarzenia.

Osoby, które były świadkami wypadku lub posiadają istotne informacje z nim związane prosimy o kontakt telefoniczny z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KMP w Poznaniu – pod nr tel. 47 77-136-18, 47 77-130-90 w godz. 7 – 15 lub 47 77-156-13 – czynny całą dobę.

- Reklama -
- Reklama -

Podział punktów w Kostrzynie

Bezpłatnie przeciwko grypie

100 lat Pani Franciszki!

Spółdzielcy z podwyżkami

- Reklama -