poniedziałek, 15 lipca 2024
22.9 C
Swarzędz

Lider bez punktów w Środzie

Miało być trudno i było. W Środzie Wielkopolskiej Lider znów uległ rezerwom Polonii, tym razem 3:0.

Zobacz także

- Reklama -

Nie pomogła Liderowi murawa świeżego średzkiego stadionu – nowe boisko w Środzie okazało się równie trudne jak poprzednie płyty. Czarno-czerwoni lepiej zaczęli, ale w niedzielę zupełnie nie mieli skuteczności. Nie narzekali na nią z kolei poloniści i przed przerwą ładnym strzałem wyszli na prowadzenie.

W drugiej odsłonie Polonia skutecznie wykończyła kontrę, Lider zmarnował karnego, a gospodarze wykorzystali podenerwowanie w szeregach defensywnych gości, ustalając w końcówce wynik na 3:0. Lider mógł wspiąć się w tabeli, ale obsunął się o jedno miejsce i musi teraz seryjnie wygrywać, by dwie czołowe drużyny nie odjechały mu zbyt daleko.

Nim jednak czarno-czerwoni wrócą do ligowych zmagań, zmierzyli się w Pucharze Polski z Polonią Nowy Tomyśl. Środowy mecz w Kobylnicy zakończył się po zamknięciu numeru Tygodnika. W sobotę 2 października Lider będzie z kolei świętował swoje 15-lecie. Klub zaprasza na Stadion Miejski już od godziny 15:00. O 16.30 mecz z Orkanem Jarosławiec.

Liga okręgowa „Red Box”, grupa 3: Polonia II Środa Wlkp. – Lider Swarzędz 3:0 (1:0) Lider: Strugalski, Korcz, Górczewski, Zaborniak, Jędraszyk, Maćkowiak (Książkiewicz), (k) Siemiński Ż, Maciejewski (Pogorzelec), Skrodziuk (Zboralski), Vogel (Owczarek), Kaczmarek oraz Kowalewski i Yildirim; trener: Maciej Rybicki

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -
- Reklama -