wtorek, 19 marca 2024
1.3 C

Podział punktów w Kostrzynie

W poprzednią sobotę swarzędzcy Meblorze wybrali się do Kostrzyna, gdzie zmierzyli się z lokalną Lechią. Po pełnym emocji meczu drużyny podzieliły się punktami.

W mecz lepiej weszli gospodarze. Grali odważnie i pewnie. Budowali akcje, które przy lepszej skuteczności i odrobinie szczęścia mogły poważnie zagrozić bramce Meblorza. Wynik otworzyli w 35. minucie, choć chwilę wcześniej to swarzędzanie mogli wyjść na prowadzenie. Po doskonałym dośrodkowaniu z lewej strony boiska piłkę uderzył Michał Nowak. Ta jednak odbiła się od poprzeczki.
O ile trzeba przyznać, że Lechia w pierwszej połowie grała lepiej, to po przerwie sytuacja się wyrównała. Meblorze szukali sposobu na strzelenie bramki aż do 69. minuty. Wtedy to Kacper Sobota wykorzystał podanie Mikołaja Remleina doprowadzając do remisu. Mimo późniejszych okazji dla obu drużyn mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 1-1.
Meblorz spadł o jedną pozycję w tabeli i teraz plasuje się na 5. miejscu.