poniedziałek, 15 kwietnia 2024
6.9 C
Swarzędz

Powiat zaszczepi seniorów przeciwko grypie

Powiat Poznański organizuje w naszej gminie akcję bezpłatnych szczepień dla seniorów. Osoby powyżej 65 roku życia, które chcą się zaszczepić, powinny jak najszybciej zgłosić się do Przychodni Gaudium w Zalasewie przy ul. Serdecznej, która realizuje profilaktyczny program bezpłatnych szczepień. Niestety, liczba miejsc jest ograniczona, więc decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy ruszają od 2 listopada br.

Zobacz także

- Reklama -

Powiat poznański – kolejny już raz -realizuje „Profilaktyczny program szczepień przeciwko grypie dla mieszkańców powiatu poznańskiego”.  Z bezpłatnych szczepień mogą skorzystać osobyod 65 roku życia, zameldowane na terenie gmin powiatu poznańskiego. Szczepienia poprzedzone są kwalifikującym badaniem lekarskim i odbywają się w dni robocze w wyznaczonych przychodniach. Osoby zainteresowane zapisują się w poradni w miejscu zameldowania.

W naszej gminie szczepienia odbywać się będą w Centrum Medycznym  Gaudium w Zalasewie  – ul. Serdeczna 21G/U1, tel. 61 307 73 07, godz. przyjęć wtorek 16-18, czwartek 16-18.Szczegóły można znaleźć na stronach www.edictum.pl/grypa-powiat-poznanski-2021 lub www.powiat.poznan.pl/szczepienia-grypa/.

Informacje można uzyskać także w Wydziale Spraw Społecznych i Zdrowia  Starostwa Powiatowego w Poznaniu pod nr tel.61 8418 816 lub 61 8410 556.

- Reklama -
- Reklama -