19.9 C
Swarzędz
czwartek, 30 czerwca 2022

Jaki oczyszczacz powietrza wybrać do pokoju dziecięcego?

Zobacz także

Powietrze w naszych domach pozostawia wiele do życzenia, w sezonie grzewczym w powietrzu unoszą się szkodliwe dla organizmu pyły zawieszone, a samo powietrze jest suche i nie ułatwia oddychanie i zasypiania, w szczególności, kiedy jesteśmy przeziębieni. Kiedy w domu pojawi się niemowlę, robimy wszystko, aby było bezpieczne, szykujemy wyprawkę, dbamy o każdy szczegół. Czemu mielibyśmy nie zadbać również o powietrze, którym będzie oddychał nasz najmłodszy członek rodziny? Idealnym rozwiązaniem będą oczyszczacze powietrza Vestfrost, które zadbają o jakość powietrza w pokoju Twojego dziecka.

Czym kierować się przy wyborze oczyszcza powietrza do pokoju dziecka?

Urządzając mieszkanie, często sporo uwagi pod kątem bezpieczeństwa zwracamy na pokój naszych pociech. Oczywiście zależy nam również na wyglądzie pokoju, jednak wybierając meble, czy akcesoria z większą świadomością przyglądamy się tym rzeczą pod kątem bezpieczeństwa. Warto również nie zapomnieć o jakości powietrza, które nie tylko pozytywnie wpłynie na jakość snu dziecka, ale na cały jego organizm. Zanieczyszczone i suche powietrze nie jest korzystne dla nikogo, a już w szczególności dla dziecka, które rośnie i rozwija się. Szkodliwe zanieczyszczenia przyczyniają się również do częstszych chorób układu oddechowego i przeziębień. Jeśli wiemy, już jaki pozytywny wpływ ma oczyszczacz powietrze na organizm, pozostaje wybrać najlepszy do pokoju dziecka.

Czy kierować się przy wyborze?

  • Wydajność urządzenia- oczyszczacze powietrza różnią się wydajnością i powierzchnią oczyszczania. Niestety jedno urządzenie nie jest w stanie oczyścić powietrza w całym domu, dlatego też przy wyborze skup się na konkretnym pomieszczeniu, w tym przypadku pokoju dziecięcym, dobierając jedne z oczyszczaczy powietrza Vestfrost pod konkretną powierzchnię pokoju.
  • Głośność pracy- jeśli zależy nam na wysokiej jakości powietrza, przez całą dobę, oczyszczacz powinien być wyłączony również w nocy. Rodzice doskonale wiedzą, że niezakłócony spokojny sen dziecka jest na wagę złota. Dobry oczyszczacz powietrza powinien posiadać tryb pracy nocny bądź cichy, w którym hałas nie będzie przekraczać 20 dB, takie rozwiązanie mamy np. w modelu Vestfrost VP-A1M30WH.
  • Nawilżanie i jonizacja powietrza- oczyszczacz powietrza do pokoju dziecka, powinien być przede wszystkim skuteczny, dlatego warto postawić na modele z funkcją jonizacji. Dobrym rozwiązaniem będą również modele z nawilżaczem, jeśli w mieszkaniu mamy problem z suchym powietrzem.
  • Blokada rodzicielska- dzieci są ciekawe, więc zapewne z czasem zaczną interesować się tym ciekawym urządzeniem znajdującym się w ich pokoju. Warto zatem, aby oczyszczacz posiada blokadę rodzicielską, uniemożliwiającą przypadkową zmianę parametrów.

Oczyszczacz powietrza Vestfrost- VP-A1M30WH idealny do pokoju dziecka (h2)

Oczyszczacze powietrza Vestfrost charakteryzuje prosty wygląd oraz niewielkie gabaryty. Model Vestfrost VP-A1M30WH nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do 42 m2, jest cichy, posiada tryb nocny, został wyposażony w 3 filtry (wstępny, węglowy i HEPA) oraz lampę UV-C LED i jonizator, dzięki czemu skuteczność filtracji powietrza jest na bardzo wysokim poziomie. Ponadto Vestfrost VP-A1M30WH można sterować z poziomu telefonu dzięki aplikacji mobilnej. W aplikacji możemy również zablokować urządzenie funkcjom Child Lock.

Oczyszczacze powietrza Vestfrost doskonale nadają się do pokoju dziecięcego, ale również innych pomieszczeń w naszym domu. Urządzenia duńskiego producenta charakteryzuje dobry stosunek jakości do ceny.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Poprzedni artykułPaczkowo już z węzłem!
Następny artykuł32 klasy na kwarantannie
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -