19.8 C
Swarzędz
sobota, 13 sierpnia 2022

Zwycięstwo na zakończenie rundy!

Ostatni mecz roku 2021 Meblorz rozegrał w odległym o 100 kilometrów Kazimierzu Biskupim, gdzie zmierzył się z lokalnym Polonusem.

Zobacz także

Już przed spotkaniem wiadomo było, że swarzędzanie zimę spędzą na pozycji wicelidera, jednak aby ten wynik smakował lepiej, trzeba było zwieńczyć rundę zwycięstwem. Przeciwnicy przegrali poprzednie pięć spotkań i inny wynik niż wygrana drużyny ze Swarzędza byłby zaskoczeniem. Meblorze kolejny raz zagrali koncertowo, choć tym razem mniej skutecznie. Przez całe spotkanie byli stroną przeważającą, kreowali grę i stworzyli więcej okazji strzeleckich. Trzy z nich udało zamienić się na bramki. Trafienia zaliczyli: Patryk Niemczyk, Mateusz Sobkowiak i Krystian Antczak.
Zwycięstwo umocniło Meblorza na pozycji wicelidera. Do zajmującego pierwsze miejsce Lipna Stęszew swarzędzanie tracą trzy punkty, natomiast trzeci Piast Kobylnica wyprzedzają o siedem oczek. Z tego miejsca pragniemy gorąco podziękować naszym kibicom, którzy przez całą rundę wspierali Meblorza i głośnym dopingiem pomogli osiągnąć tak wysokie miejsce!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -