piątek, 22 września 2023
20.2 C
Swarzędz

Zwycięstwo na zakończenie rundy!

Ostatni mecz roku 2021 Meblorz rozegrał w odległym o 100 kilometrów Kazimierzu Biskupim, gdzie zmierzył się z lokalnym Polonusem.

Zobacz także

- Reklama -

Już przed spotkaniem wiadomo było, że swarzędzanie zimę spędzą na pozycji wicelidera, jednak aby ten wynik smakował lepiej, trzeba było zwieńczyć rundę zwycięstwem. Przeciwnicy przegrali poprzednie pięć spotkań i inny wynik niż wygrana drużyny ze Swarzędza byłby zaskoczeniem. Meblorze kolejny raz zagrali koncertowo, choć tym razem mniej skutecznie. Przez całe spotkanie byli stroną przeważającą, kreowali grę i stworzyli więcej okazji strzeleckich. Trzy z nich udało zamienić się na bramki. Trafienia zaliczyli: Patryk Niemczyk, Mateusz Sobkowiak i Krystian Antczak.
Zwycięstwo umocniło Meblorza na pozycji wicelidera. Do zajmującego pierwsze miejsce Lipna Stęszew swarzędzanie tracą trzy punkty, natomiast trzeci Piast Kobylnica wyprzedzają o siedem oczek. Z tego miejsca pragniemy gorąco podziękować naszym kibicom, którzy przez całą rundę wspierali Meblorza i głośnym dopingiem pomogli osiągnąć tak wysokie miejsce!

- Reklama -
- Reklama -