środa, 19 czerwca 2024
16.5 C
Swarzędz

Piast Kobylnica zagra o Puchar Prezesa WZPN!

Reprezentacja rocznika 2009 Piasta Kobylnica zaliczyła udany występ w drugiej rundzie eliminacyjnej halowego turnieju o Puchar Prezesa Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej!

Zobacz także

- Reklama -

Pierwszy etap turnieju rozgrywany był w dwóch rundach eliminacyjnych.  Wszystkie zespoły zagrały po 10 meczy, każdy z każdym, w systemie mecz i rewanż. Mecze inauguracyjne odbyły się 27 listopada w Kiszkowie, a w sobotę, 11 grudnia zostały rozegrane kolejne spotkania w Murowanej Goślinie. Pomimo silnych drużyn w grupie, również z ligi wojewódzkiej, Piast Kobylnica sprawnie przebrnął przez eliminacje zaliczając bilans bramkowy 13-6 i tracąc w drugiej rundzie turnieju tylko jedną bramkę. Warto nadmienić, że od ponad dwóch lat zespół Piasta (rocznik 2009) nie trenował na hali i nie brał udziału w turniejach halowych. Pomimo tego, że skład zespołu uformował się dopiero we wrześniu tego roku, drużyna odnosi coraz większe sukcesy pokazując niesamowite zgranie.
Bramki w meczach rundy eliminacyjnej zdobywali: Markiewicz 4, Wróbel 3, Stablewski 2, Koszałka 1. W rundzie finałowej (tzw. Liga Mistrzów) reprezentacja rocznika 2009 Piast Kobylnica zmierzy się z zespołami: Mieszko Gniezno, Polonia Środa, Koziołek Poznań, AKF Poznań, AP Oborniki.

- Reklama -
- Reklama -