15.1 C
Swarzędz
wtorek, 4 października 2022

Paderewski ponownie odwiedzi Swarzędz!

Po raz czwarty - w przeddzień rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego - nasze miasto odwiedzi Ignacy Jan Paderewski.

Zobacz także

Po rocznej przerwie, w tym roku do naszego miasta ponownie zawita  Ignacy Jan Paderewski. Zapraszamy mieszkańców w niedzielę, 26  grudnia o godz. 17:30  na peron I dworca kolejowego w Swarzędzu. Mistrz przyjedzie z Poznania w zabytkowym wagonie ciągniętym przez prawdziwy parowóz. Na peronie zostanie powitamy przez burmistrza Mariana Szkudlarka, po czym – prowadzony przez Orkiestrę Dętą – przemaszeruje na scenę, zlokalizowaną przed siedzibą straży pożarnej i straży miejskiej, gdzie wygłosi okolicznościowe przemówienie. W programie wydarzenia znalazł się także okolicznościowy występ Chóru Akord oraz Orkiestry Dętej. Mistrz Paderewski wróci do Poznania po godzinie 18.00.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -