środa, 12 czerwca 2024
14.8 C
Swarzędz

Wygrana z Iskrą

Tyle odgwizdanych fauli co w meczu z Iskrą, Unici w tym sezonie jeszcze nie mieli. Odnaleźli się jednak w tej rywalizacji przyzwoicie, pokonując gości z Szydłowa 2:0.

Zobacz także

- Reklama -

Od pierwszego gwizdka aż do 32. minuty gra Unitów układała się wzorowo. Mniej więcej po kwadransie walki Filip Brzostowski zagrał górną piłkę do Kamila Kaniora, a ten wkradł się w pole karne i strzałem po ziemi otworzył rezultat spotkania. Niespełna dziesięć minut później było już 2:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Jan Paczyński, który po podaniu Witolda Walkowiaka ruszył w rajd prawą stroną boiska i zakończył go golem. W 77. minucie, gdy sędzia odgwizdał przewinienie na piłkarzu Unii, Jakub Solarek zaczął krzyczeć na arbitra. W efekcie zobaczył drugą żółtą kartkę i co za tym idzie – czerwoną. Drużyna z Szydłowa niespełna kwadrans musiała grać w dziewiątkę.

Skład Unii: Andrzej Budnik – Jakub Czapliński, Radosław Barabasz (33’ Patryk Pawłowski), Filip Soboń, Adrian Chopcia – Witold Walkowiak (63’ Hubert Kisiel), Filip Brzostowski (75’ Mateusz Maluśki), Damian Pawlak (90’ Bartosz Nowacki), Jan Paczyński (90’ Kacper Janik), Kamil Kanior – Mikołaj Panowicz.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -
- Reklama -