2.8 C
Swarzędz
sobota, 4 lutego 2023

Jubileuszowe show Cyrku Zalewski w Swarzędzu

W tym roku Cyrk Zalewski świętuje swój perłowy jubileusz! Z okazji 30-lecia istnienia najstarsza cyrkowa rodzina w Polsce przygotowała wyjątkowe widowisko. Mieszkańcy Swarzędza będą mieli szansę obejrzeć je w najbliższy czwartek, 7 kwietnia na jedynym zaplanowanym spektaklu. Mamy dla Państwa niespodziankę – cztery podwójne zaproszenia na jubileuszowy spektakl.

Zobacz także

Cyrk Zalewski ma już 30 lat! Z okazji tego pięknego jubileuszu rodzina Zalewskich, której cyrkowe tradycje sięgają aż ośmiu pokoleń, przygotowała naprawdę wyjątkowe show, które w doskonałej zabawie połączy trzy pokolenia widzów. Na trasie cyrku nie mogło zabraknąć Swarzędza. Namiot Cyrku Zalewski stanie w Swarzędzu przy ul. Tabaki (obok Castoramy). Cyrk Zalewski z pewnością zachwyci swoich widzów podczas jedynego w Swarzędzu spektaklu o godzinie 17:00.

Nie zabraknie uwielbianych przez widzów słynnych motorów w kuli śmierci – tym razem w ekstremalnie niebezpiecznej wersji z aż czterema jeźdźcami! W jubileuszowym programie także – ekstremalne ewolucje na Wahadle Śmierci, podniebny pokaz akrobatyczny na rowerze, wspaniała gimnastyka napowietrzna, pokaz na trampolinie na wesoło, wielka iluzja i zupełnie niesamowity pokaz Laser Mana. Na arenie nie może zabraknąć klauna – widzów będzie bawić tym razem wyjątkowy hiszpański duet komiczny – Rivelino.

Na cyrkowej arenie pojawią się artyści m. in z Polski, Brazylii, Ukrainy i Hiszpanii. – Jubileusz 30-lecia istnienia to dla nas wielka radość. Ale nie byłoby nas w tym miejscu, gdyby nie widzowie, którzy doceniają i kochają tradycyjną sztukę cyrkową, zarażając miłością do niej kolejne pokolenia. Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy na najnowszy program w 2022 r. – mówi Kamil Zalewski, reżyser i jedna z gwiazd najnowszego spektaklu Cyrku Zalewski.

Spektakl: Czwartek, 7 kwietnia 2022 r., godz. 17:00.

Bilety: http://www.cyrk-zalewski.com.pl/

Uwaga! Mamy dla Państwa niespodziankę – cztery bezpłatne, podwójne zaproszenia na jubileuszowy spektakl Cyrku Zalewski! Szczegóły pojawią się dzisiaj na naszym FB tutaj:  https://www.facebook.com/tygodnik.swarzedzki – prosimy uważnie śledzić nasze wpisy!

- Reklama -
- Reklama -