sobota, 3 czerwca 2023
5.8 C
Swarzędz

Rehabilitacja dla swarzędzan z chorobami nowotworowymi

Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów w Poznaniu realizuje na terenie województwa wielkopolskiego projekt pod nazwą „Rehabilitacja pacjentów onkologicznych w wieku 18-64 lata, z terenu Wielkopolski, realizowana przez OPEN S.A. w latach 2021-2023". Mogą w nim uczestniczyć również mieszkańcy naszej Gminy.

Zobacz także

Pacjenci onkologiczni z województwa wielkopolskiego (w tym także  z naszej Gminy) w chwili obecnej mają problem z dostępem do fachowej, specjalistycznej rehabilitacji, która umożliwiłaby im powrót do pełnej sprawności po ciężkim i obciążającym leczeniu. Projekt, realizowany przez OPEN, zakłada dostęp do nowoczesnej, kompleksowej rehabilitacji dla osób w wieku 18-64 lata, które są w trakcie leczenia onkologicznego lub przebyły chorobę nowotworową i mieszkają, pracują lub uczą się na terenie Wielkopolski. Program zapewnia uczestnikom udział w bezpłatnej fizjoterapii oraz pomoc psychologa i dietetyka. Uczestnik projektu ma zapewniony indywidualny kontakt z każdym ze specjalistów, a o kwalifikacji do programu decyduje lekarz onkolog z OPEN. Projekt rehabilitacji onkologicznej realizowany jest m.in. w Poznaniu. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 601 061 848 lub mailowo – rehabilitacja@open.poznan.pl

- Reklama -
- Reklama -