niedziela, 16 czerwca 2024
23.3 C
Swarzędz

Błąd systemu namieszał w harmonogramie rekrutacji

Jak informuje swarzędzki ratusz, ze względu na błąd systemu Vulcan, zmianie ulega harmonogram rekrutacji do szkół podstawowych w naszej gminie.

Zobacz także

- Reklama -

20 kwietnia swarzędzki ratusz miał opublikować listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do szkół podstawowych w naszej gminie. Niestety, termin ten został przesunięty ze względu na błąd systemu Vulcan, w którym dokonywano zapisów. – Błąd został zgłoszony do serwisu firmy Vulcan i obecnie jest on szczegółowo analizowany, zaplanowana została aktualizacja systemu, która ma wyeliminować nieprawidłowości – wyjaśnia swarzędzki ratusz. Z tego względu zmianie ulegnie harmonogram rekrutacji do swarzędzkich podstawówek: opublikowanie list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych nastąpi 6 maja 2022 r. o godz. 15.00, w terminie 6 – 10 maja 2022 r. pisemne potwierdzenie przez rodziców/opiekunów woli przyjęcia dziecka w szkole, do której kandydat został zakwalifikowany, natomiast 11 maja 2022 r. opublikowanie list uczniów przyjętych i nieprzyjętych (z listy zakwalifikowanych).

Fotorts
- Reklama -
- Reklama -