1.6 C
Swarzędz
poniedziałek, 5 grudnia 2022

Meblorz coraz bliżej lidera

W Wielką Sobotę Meblorz Swarzędz podjął na boisku w Gruszczynie drużynę Gromu Plewiska. Był to mecz w ramach 20. kolejki REDBOX V ligi.

Spotkanie było niemal przez cały czas kontrolowane przez gospodarzy. Meblorze spędzali więcej czasu na połowie rywali systematycznie stwarzając sobie okazje bramkowe. Dwie z nich jeszcze w pierwszej części meczu wykorzystał wracający po kontuzji Jacek Kopaniarz. Po przerwie obraz gry się nie zmienił, co przełożyło się na trzecie trafienie swarzędzan, tym razem autorstwa Damiana Tonaka. Goście strzelili honorową bramkę w 90 minucie. Warto jeszcze zaznaczyć, że chwilę wcześniej rzut karny obronił Hubert Przybylski. Dzięki zwycięstwu oraz rezultatom na innych boiskach, Meblorz zbliżył się do liderującego Lipna Stęszew na dwa punkty. A już w najbliższą niedzielę derbowe spotkanie z Piastem Kobylnica! Pierwszy gwizdek na boisku w Kobylnicy o godzinie 14:00.

Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 171)