2 C
Swarzędz
poniedziałek, 5 grudnia 2022

Dobry start, ciekawe szkolenia i szereg benefitów – tak wygląda praca w Bridgestone Poznań!

Umowa o pracę bez pośredników, atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy wiele pozapłacowych dodatków. Gdzie można liczyć na takie warunki? W fabryce opon Bridgestone Poznań!W tym miejscu pracuje już spora grupa mieszkańców Swarzędza. Nic dziwnego, bo warunki są atrakcyjne, a możliwości rozwoju zawodowegonie brakuje. Przybliżamy więc, jak aplikować na wybrane stanowiska.

Zobacz także

Bridgestone to światowy lider w dziedzinie produkcji opon.Liczącyaż 335 tysięcy m² powierzchni poznański zakład należący do tego oponiarskiego giganta działa od ponad 20 lati zatrudnia już ponad dwa tysiące osób, aleze względu na cały czas rosnące zapotrzebowanie na jego wyroby potrzebuje kolejnych pracowników. Aplikować można na różnorodne stanowiska – produkcyjne, magazynowe, ale i specjalistyczne (i choć mogłoby się wydawać, że to typowo męskie środowisko pracy, to zatrudnienie mogą tam też znaleźć kobiety).

W Bridgestone Poznań pracuję już od 19 lat. Gdybym nie lubiła swojej pracy nie byłabym związana z Firmą od tylu lat. Niesamowitą wartością w Bridgestone są ludzie od których wiele się  nauczyłam, zdobyłam ogromną wiedzę i doświadczenie przez te wszystkie lata. Cenię sobie poczucie bezpieczeństwa i stabilizację, jaką gwarantuje mi ta firma. Umowa o pracę, pensja wypłacana zawsze w terminie, świadczenia świąteczne i premie – to wszystko jest dla mnie bardzo ważne. Poza tym korzystam jeszcze z prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie finansowanego przez pracodawcę oraz szkoleń pozwalających na poszerzanie umiejętności. Nie ukrywam że odległość z mojego miejsca zamieszkania jest ogromny bonusem.– mówi Urszula Olszewska Starszy Specjalista ds. Planowania Produkcji w fabryce Bridgestone.

Operator/ka maszyn, magazynier/ka a może inżynier/ka?

W Bridgestone Poznań prowadzona jest obecnie rekrutacjam.in. na stanowiska operatora maszyn, inżyniera elektryka do działu inwestycji, specjalisty ds.  ochrony środowiska i wiele innych. Z jakimi obowiązkami można się spotkać?Przykładowo operator/kazajmuje się obsługą nowoczesnych maszyn i urządzeń do produkcji opon oraz dbaniem o wysoką jakość produktu zgodnie z obowiązującymi normami. Z kolei magazynier przyjmuje palety z oponami do magazynu, kompletuje zamówienia od klientów, a także zajmuje się załadunkiem na samochody – ręcznie lubz wykorzystaniem wózka widłowego.A magazynierka obsługując wózek widłowy odpowiada za rozładunek samochodów oraz za dostarczanie surowców na produkcję. Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć w fabryce? Sprawdźmy…

…co oferuje Bridgestone jako pracodawca?

Pracując jako operator/ka maszyn lub magazynier/ka można zarabiać nawet 6100 zł brutto miesięcznie na umowie o pracę, którą podpisuje się tutaj bez pośredników. Pracodawca oferujeponadto bogaty pakiet socjalny, a w nim m.in.dofinansowaniedojazdów do pracy i posiłków w zakładowej kantynie, zniżki na usługi telekomunikacyjne, ubezpieczenie grupowe opłacane przez firmę czy możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego. Każdego nowego pracownika czekają szkolenia pozwalające na wdrożenie się w swoje obowiązki, a później załoga może takżekorzystać ze szkoleń umożliwiających podnoszenie kwalifikacji.

By zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy w Bridgestone Poznań i wysłać aplikację, wejdź na stronę https://bridgestone-poznan.pl/kariera/

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -
- Reklama -
Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 171)