piątek, 29 marca 2024
16 C
Swarzędz

Piotr Kujawa znowu na podium

Dwa medale zdobył w poprzedni weekend – podczas I Pucharu Polski – utalentowany kanadyjkarz Piotr Kujawa. Swarzędzki sportowiec zdobył srebrny medal na dystansie 500 m oraz brązowy na 1000m.

18-letni kanadyjkarz odniósł kolejne sukcesy. Podczas rozgrywanego w dniach 22-24 kwietnia w Wałczu I Pucharu Polski – Ogólnopolskich Wiosennych Regat Konsultacyjnych Juniorów, Piotr Kujawa wywalczył 2. miejsce w konkurencji c1 500 m oraz 3. miejsce w konkurencji c1 1000m. Warto dodać, że dwa tygodnie wcześniej w Poznaniu, podczas Regat Otwarcia sezonu 18-latek zdobył 2. miejsce w konkurencji c1 1000 m. Przypomnijmy, że Piotr Kujawa jesienią zeszłego roku zdobył trzy złote medalena rozgrywanym w Czechach Turnieju Nadziei Olimpijskich. Gratulujemy!