poniedziałek, 11 grudnia 2023
7.1 C
Swarzędz

Skorzystaj z bezpłatnej rehabilitacji w Wielkopolskim Centrum Fizjoterapii

Wielkopolskie Centrum Fizjoterapii to placówka działająca od 2007 roku, zajmująca się leczeniem pacjentów z dolegliwościami neurologicznymi, ortopedycznymi, reumatologicznymi, a także kompleksową rehabilitacją dzieci. W ramach kontraktu z NFZ realizuje fizjoterapię ambulatoryjną dla dzieci w Poznaniu oraz fizjoterapię domową m.in. w Poznaniu i powiecie poznańskim.

Zobacz także

- Reklama -

Wielkopolskie Centrum Fizjoterapii to obecnie zespół ponad 80-ciu wykwalifikowanych i pełnych pasji fizjoterapeutów, których nadrzędnym celem jest codzienna troska o dobro pacjentów i zapewnienie im szybkiego powrotu do zdrowia przy jednoczesnym dążeniu do osiągnięcia pełnej sprawności fizycznej.

Placówka specjalizuje się w fizjoterapii u pacjentów neurologicznych z takimi chorobami jak: udary, choroba Parkinsona, stwardnienie rozsiane, mózgowe porażenie dziecięce, zespoły pozapiramidowe. W Centrum leczeni są także pacjenci, którym doskwiera ból (głowy w tym migreny, bóle pleców, szyi, kończyn, ból mięśniowo – stawowy), dyskopatia, kontuzje, urazy, przeciążenia, rwa kulszowa, urazy sportowe i niesportowe, stany zapalne tkanek, reumatoidalne zapalenie stawów, zesztywniające zapalenie stawów, toczeń rumieniowaty. Zaufało nam już ponad 20 000 pacjentów!

Od 2021 Wielkopolskie Centrum Fizjoterapii prowadzi również kompleksową rehabilitację dzieci. W ramach kontraktu z NFZ realizujemy fizjoterapię ambulatoryjną dla dzieci w Poznaniuoraz fizjoterapię domową w województwie wielkopolskim.W ramach opieki nad dziećmi z zaburzeniami rozwoju prowadzona jest Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna (zajęcia z Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka) we współpracy z Centrum Inicjatyw Rodzinnych i Centrum Wspierania Rodzin z Pieczy Zastępczej.

OFERTA:

Placówka realizuje zabiegi fizjoterapii, zarówno w formie bezpłatnej (potrzebne jest skierowanie NFZ od lekarza rodzinnego lub innego lekarza specjalisty), jak i płatnej.

Zapraszamy dzieci, osoby dorosłe, seniorów do korzystania z:

– fizjoterapii ambulatoryjnej, realizowanej w Poznaniu, na ul. Łomżyńska 1,

Pacjenci bezpłatnie otrzymują: 10 dni rehabilitacji, w tym: wstępną konsultację z specjalistą fizjoterapii – ustalenie indywidualnego planu rehabilitacji, oraz zabiegi dedykowane danemu pacjentowi, w miarę potrzeb, takie jak: terapia manualna, masaż leczniczy, ćwiczenia indywidualne, oraz zabiegi fizykalne takie jak np. laseroterapia, ultradźwięki, elektroterapia, krioterapia miejscowa, światłolecznictwo – Sollux, hydroterapia, pole magnetyczne, porady dotyczące ergonomii i inne.

– fizjoterapii domowej, realizowanej w domu u pacjenta,

Pacjenci bezpłatnie otrzymują: 80 dni rehabilitacji, w tym: wstępną konsultację z specjalistą fizjoterapii – ustalenie indywidualnego planu rehabilitacji, oraz zabiegi dedykowane danemu pacjentowi, w miarę potrzeb, do 5 zabiegów dziennie m.in. praca manualna, ćwiczenia indywidualne, nauka chodu, zabiegi fizykalne takie jak np. laseroterapia.

Fizjoterapię domową dla pacjentów z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności (I grupa) realizowane sąm.in. w Poznaniu i powiecie poznańskim.

ZAPISY/Rejestracja:

Fizjoterapia ambulatoryjna: 512 046 048 lub 692 750 222

Fizjoterapia domowa: 512 046 048 lub 573 973 963

Dodatkowe informacje: Wszystkie informacje szczegółowe, dla kogo skierowane są poszczególne usługi, informacje dotyczące skierowań i potrzebne dane kontaktowe, znajdziecie Państwo również na stronie internetowej: https://wielkopolskiecentrumfizjoterapii.pl/

Zapraszamy też do Polubienia nas na Facebooku, gdzie publikujemy bieżące informacje: https://www.facebook.com/WielkopolskieCentrumFizjoterapii, https://www.facebook.com/wcf.dzieci.

- Reklama -
- Reklama -

Uratowali dom

Czołówka na Granicznej

Groźnie na Rabowickiej