czwartek, 23 maja 2024
17.1 C
Swarzędz

Glovo już w Swarzędzu

Glovo rozszerza swoją działalność o kolejne miasta. Od niedawna nową mapę tworzy także Swarzędz. Jego mieszkańcy mogą składać zamówienia z sieciowych kawiarni czy restauracji, ale także lokalnych, znanych mieszkańcom jadłodajni, z dostawą wprost pod drzwi. Glovo dzieli się z nowymi użytkownikami specjalnym kodem zniżkowym.

Zobacz także

- Reklama -

Polacy pokochali e-zakupy i zamawianie dań z restauracji. Do grona polskich miast partnerskich Glovo dołączył Swarzędz. Mieszkańcy mają możliwość skorzystania z dostaw lokalnych restauracji, takich jakNiebo, MuuBurger, Portofino Pełne Smaku czy Bar Asian oraz sieci restauracji McDonald’s. Wszystko to za pomocą jednego kliknięcia. Partnerem Glovo w Swarzędzu jest także sieć restauracji KFC.Zamówienia będą dostarczone w pełni bezpieczny sposób dzięki dostawie bezkontaktowej, średnio 30 minut od złożenia zamówienia przez użytkownika aplikacji. Glovo dzieli się także z nowymi użytkownikami specjalnym kodem „CZASNASWARZEDZ”, który uprawnia nowych użytkowników aplikacji do 20 złotych zniżki, przy zamówieniu na kwotę minimum 35 złotych.

Miejscy kurierzy Glovo dostarczają zakupy i zamówienia z restauracji w każdy dzień tygodnia, w tym także w niedziele niehandlowe.

FotoGlovo
- Reklama -
- Reklama -