poniedziałek, 27 maja 2024
15.6 C
Swarzędz

Unici wypuścili zwycięstwo z rąk

Kilku minut zabrakło podopiecznym Tomasza Bekasa, by cieszyć się ze zdobycia kompletu punktów w ligowym pojedynku. Po błędzie defensywy w końcówce meczu i skutecznym kontrataku rywali, zremisowali z Victorią Września 1:1.

Zobacz także

- Reklama -

Pierwsza odsłona spotkania była z obu stron aż nadto zachowawcza. Żadna z drużyn nie ryzykowała konstruowania buńczucznych ataków, czekając cierpliwie na dogodny moment do natarcia. Po zmianie stron i kilku przetasowaniach w składzie przyjezdnych, „Duma Swarzędza” zaczęła wyraźnie dominować. Rezultat spotkania w 80. minucie otworzył Łukasz Zagdański, który będąc w polu karnym, uderzeniem głową skierował piłkę do siatki. Po objęciu prowadzenia „niebiesko-białym” brakowało pewności w dalszej grze. Zemściło się to w 86. minucie, gdy Mohamed Tayachi wykorzystał błąd defensywy Unii i wyrównał stan meczu na 1:1.  Sobotnia batalia zakończyła się remisem.

Skład Unii: A. Budnik – J. Czapliński, F. Soboń (70’ R. Barabasz), T. Neumann, P. Pawłowski – A. Chopcia (55’ I. Jurga), W. Antczak, M. Nyćkowiak (60’ D. Pawlak), W. Walkowiak (55’ K. Kanior), J. Paczyński – M.Panowicz (46’ Ł./ Zagdański).

- Reklama -
- Reklama -