piątek, 29 marca 2024
16.7 C

Piotr Kujawa z trzema złotymi medalami!

Trzy złote medale zdobył w poprzedni weekend – na Międzynarodowych Regatach Kajakowych w Bratysławie - utalentowany swarzędzki kanadyjkarz, Piotr Kujawa. Za 3 tygodnie przed 18-latkiem start w Mistrzostwach Europy w Belgradzie.

18-letni kanadyjkarz ze Swarzędza zdobył kolejne laury. Na odbywających się – w weekend 3-4 czerwca w Bratysławie – Międzynarodowych Regatach Kajakowych Juniorów Piotr Kujawa zdobył aż cztery medale, w tym trzy złote! – Startowałem w czterech konkurencjach, udało mi się zdobyć trzy złote medale: w kategorii C2 200m, C2 500 m oraz C2 1000m – wylicza utalentowany 18-latek. Młody kanadyjkarz wywalczył także czwarty medal, tym razem srebrny w konkurencji C1 50 na dystansie 500m. Odnotujmy, że kanadyjkarz przebywa obecnie na obozie w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu, gdzie wraz z kadrą Polski przygotowuje się do Mistrzostw Europy Juniorów, które 23-26 czerwca odbędą się w Belgradzie. Gratulujemy!