niedziela, 10 grudnia 2023
-0.2 C
Swarzędz

Pobiegli po raz dziewiąty!

12 czerwca przed Szkołą Podstawową nr 4 w Swarzędzu na linii startowej zebrali się uczestnicy IX Biegu Integracyjnego „Biegnę dla Was”. Na komendę Dyrektor SP4 Elżbiety Wieczorek bieg rozpoczęło 360 uczestników. Imprezie patronował Burmistrz Marian Szkudlarek.

Zobacz także

- Reklama -

Najmłodsi uczestnicy pokonywali trasę w wózkach, a wśród biegaczy były również dzieci z różnego rodzaju niepełnosprawnością, które także dzielnie przemierzyły dystans. Trasa biegu obejmowała odcinek jedno- i dwukilometrowy. Wszyscy uczestnicy po dotarciu do mety otrzymali medal wraz z dyplomem, szczęśliwy los, butelkę wody oraz gadżety. Następnie wszyscy świetnie się bawili w czasie rodzinnego pikniku. Dla uczestników przygotowano mnóstwo atrakcji, tj. dmuchany zamek, foto z komarkami „Bzyk Raider”, przejażdżkę koniem, profesjonalny wizaż, malowanie paznokci i twarzy – MAXI FUN, warsztaty fryzjerskie, stoisko krawieckie, warsztaty biżuteryjne, salonik rowerowy, salonik optyczny – Optyk Przybylscy, stanowisko „Mój pupil”, koło fortuny, tańce i piosenki w wykonaniu naszych uczniów, koncert flażoletowy. To było piękne świętowanie na rzecz zakupu sprzętu specjalistycznego dla uczniów SP4. Jak co roku uczestnicy imprezy okazali ogromne serca na potrzeby naszych uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -
- Reklama -