poniedziałek, 11 grudnia 2023
7.1 C
Swarzędz

Dni Swarzędza w weekend 9-10 lipca

Tegoroczne muzyczne święto naszej gminy odbędzie się w weekend 9-10 lipca, tradycyjnie na polanie przy ul. Strzeleckiej. Gwiazdą sobotniego wieczoru będzie zespół KULT, w niedzielę wystąpi natomiast Sylwia Grzeszczak. Nie zabraknie także przedstawicieli muzyki klubowej, rodzimych wykonawców, zabaw i atrakcji dla całych rodzin.

Zobacz także

- Reklama -

Wielkimi krokami zbliżają się tegoroczne Dnia Swarzędza, które odbędą się za dwa tygodnie w weekend 9-10 lipca (sobota-niedziela) na polanie przy ul. Strzeleckiej. Kto wystąpi podczas tegorocznej dwudniowej imprezy? Gwiazdą sobotniego wieczoru będzie zespół Kult, natomiast w niedzielę na swarzędzkiej scenie pojawi się Sylwia Grzeszczak. Ponadto wystąpią także przedstawiciele muzyki klubowej: Nina Suerte oraz DJ Hazel oraz rodzimi, lokalni wykonawcy: Tommy Guns, B.Capello, RH Blues, czy Swarzędzka Orkiestra Flażoletowa. Oprócz wspomnianych zespołów usłyszymy popisy wokalne Sekcji Piosenki Ośrodka Kultury oraz zobaczymy pokazy taneczne Sekcji Tańca. W niedzielę do zabawy w rytmach latino zaprosi nas Jose Osario z klubu Strefa Sportu Tenis & Fitness. Dni Swarzędza to jednak nie tylko impreza muzyczna, ale i piknik dla całych rodzin z licznymi atrakcjami. Nie zabraknie zatem strefy „Majsterkowo” dla dzieci, którą przygotuje Castorama, a także gier, animacji, konkursów z nagrodami i zabaw dla dzieci, które przygotuje Strefa Sportu Tenis &Fitness oraz Swarzędzkie Centrum Rozrywki „Maxi Fun”. Już dzisiaj zachęcamy mieszkańców naszej gminy, by weekend 9-10 lipca zarezerwowali sobie na tegoroczne Dni Swarzędza.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -
- Reklama -

Uratowali dom

Czołówka na Granicznej

Groźnie na Rabowickiej