czwartek, 28 marca 2024
11.3 C

Drugie zwycięstwo w drugiej kolejce

Inauguracja sezonu 2022/2023 w Kobylnicy bardzo udana, okraszona wysokim zwycięstwem Piasta 5:2.

Do przerwy za sprawą kapitana zespołu Piasta Jakuba Mikołajczyka i bramki z 44. minuty gospodarze schodzili do szatni z przewagą jednego gola. Kluczowy dla losów meczu był okres pomiędzy 53. a 57. minutą, kiedy to trzy bramki zawodników trenera Tomasza Dłużyka praktycznie zamknęły to spotkanie, bo było już 4:0. Ten wynik praktycznie odebrał nadzieję Gościom z Obornik Wlkp. na to, że mogą wywieźć z Kobylnicy choćby 1️ punkt. Ostatecznie to spotkanie zakończyło się efektownym, wysokim zwycięstwem 5:2, a Piast po dwóch kolejkach jest jednym z trzech niepokonanych zespołów grupie 1 wielkopolskiej V ligi. Na uwagę zasługuje również coraz większa liczba kibiców na meczach Piasta w Kobylnicy.

PIAST – MKS Sparta Oborniki 5:2