niedziela, 3 marca 2024
6.8 C
Swarzędz

Są nowe szefowe placówek oświatowych

Od nowego roku szkolnego dwie placówki oświatowe w naszej gminie będą miały nowych dyrektorów. Paczkowską podstawówką kierować będzie Dorota Jagielska – Ryszczyńska, a Przedszkolem nr 1 w Swarzędzu Hanna Walczak. Obie panie wygrały konkursy, przeprowadzone przez swarzędzki magistrat.

Zobacz także

- Reklama -

Dwie placówki oświatowe w naszej gminie od 1 września będą miały nowych dyrektorów. W związku z rezygnacją wieloletniej szefowej Szkoły Podstawowej w Paczkowie Małgorzaty Szomek  oraz zmianami w Przedszkolu nr 1 w Swarzędzu, gmina ogłosiła w czerwcu konkursy na dyrektorów tych dwóch placówek oświatowych.  Konkursy – jak się dowiedzieliśmy w swarzędzkim UMiG – zostały rozstrzygnięte. – W wyniku przeprowadzonych w dniu 27 lipca 2022 r. konkursów, od 1 września 2022 r. placówki oświatowe będą kierowane przez nowych dyrektorów. Dyrektorem Przedszkola nr 1 „Żołędziowe Skrzaty” została Pani Hanna Walczak, natomiast od września Szkołą Podstawową im. św. Jana Pawła II w Paczkowie kierować będzie Pani Dorota Jagielska-Ryszczyńska – informuje Dorota Zaremba, kierownik Wydziału Edukacji  w swarzędzkim ratuszu.

FotoUMiG
- Reklama -
- Reklama -