16 C
Swarzędz

Meblorz lepszy od Lubuszanina!

Sporo emocji przyniosło zeszłotygodniowe spotkanie Meblorza. Swarzędzanie w ramach 7. kolejki REDBOX V ligi wybrali się do Trzcianki, by zmierzyć się z tamtejszym Lubuszaninem.

Kibice zebrani na trybunach nie mogli narzekać na nudę. Zawodnicy zadbali również o dramaturgię. Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze, otwierając wynik w 11. minucie spotkania. Na odpowiedź Meblorzy trzeba było czekać niemal do przerwy, kiedy to Jakub Bylina wyrównał.
Po przerwie gra zrobiła się bardziej widowiskowa i obfitowała w bramki. W 8 minut z wyniku 1:1, zrobiło się 3:3! To gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie, jednak po chwili z prowadzenia cieszyli się swarzędzanie. Radość nie trwała długo, ponieważ Lubuszanin błyskawicznie doprowadził do remisu. Ten stan utrzymywał się do 85. minuty. Wtedy po faulu w polu karnym jedenastkę wykorzystał Janek Głuchowski. Chwilę później wynik ustalił Jakub Bylina, kompletując tym samym hattricka. Meblorz pozostaje na 7. miejscu w tabeli.

W sobotę, o godzinie 15:00, w Gruszczynie swarzędzanie zmierzą się z Pogonią Łobżenica.