środa, 12 czerwca 2024
14.8 C
Swarzędz

Charytatywny Bieg dla gruszczynianki!

W sobotę, 15 października o godzinie 12:00 organizowany jest charytatywny, 5-kilometrowy bieg i marsz dla Agaty Darul, 38-letniej mieszkanki Gruszczyna, mamy piątki dzieci, która od roku zmaga się z nowotworem piersi. Zapraszamy chętnych do udziału i wsparcia gruszczynianki!

Zobacz także

- Reklama -

W sobotę, 15 października, o godzinie 12:00 organizowany jest charytatywny bieg i marsz na dystansie 5 km. Uczestnicy pobiegną lub pomaszerują wzdłuż Jeziora Swarzędzkiego. Impreza odbywa się na rzecz 38-letniej mieszkanki Gruszczyna, pani Agaty Darul, u której we wrześniu 2021 r. zdiagnozowano hormonozależny nowotwór piersi typu 4. Choroba od samego początku była bardzo agresywna, dając przerzuty do węzła pachowego oraz odcinka piersiowego kręgosłupa. Pani Agata jest w trakcie chemioterapii, czeka Ją operacja kręgosłupa i operacja usunięcia prawej piersi. Najprawdopodobniej zostanie także poddana radioterapii. – Pieniądze są potrzebne na dosłownie wszystko: operację, rehabilitacje, ortezy, leki, kremy na skórę po radioterapii, wizyty i dojazdy do lekarzy.
Agata chce walczyć, ma dla kogo
– czytamy na specjalnie utworzonym wydarzeniu „Bieg dla Agaty” w mediach społecznościowych. Serdecznie zapraszamy mieszkańców do udziału i wsparcia 38-letniej gruszczynianki. Zapisy na bieg: www.swarzedz.pl/bieg_dla_agaty.

W programie sobotniej imprezy (oprócz Biegu) występ dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4, pokaz szkoły walki Bratnis z Gruszczyna, oprawa muzyczna – zabawy i konkursy dla najmłodszych, dmuchańce, malowanie buziek, stoiska ze słodkościami.

Panią Agatę można także wesprzeć tutaj: Link do zbiórki:
https://fundacjarakiety.pl/podopieczni/agata-darul/…:

Numer konta Fundacji: 52 1050 1025 1000 0090 3010 4252

Tytuł przelewu: Agata Darul

Dane odbiorcy: Fundacja Onkologiczna Rakiety,

al. Rzeczypospolitej 2/U-2, Warszawa

1%

KRS: 0000414091

Cel szczegółowy: Agata Darul

- Reklama -
- Reklama -