niedziela, 21 kwietnia 2024
7.2 C
Swarzędz

Gmina zmieni regulamin śmieciowy?

W związku z licznymi sygnałami od mieszkańców, dotyczącymi gospodarki odpadami w naszej gminie, swarzędzki ratusz rozważa wprowadzenie zmian w regulaminie utrzymania czystości i porządku. Gmina zapowiada ponowne konsultacje społeczne, zachęcając do przesyłania propozycji zmian.

Zobacz także

- Reklama -

Od 12 do 28 października odbędą się w naszej gminie konsultacje społeczne, dotyczące gospodarki odpadami. Mieszkańcy mogą ponownie zgłaszać swoje uwagi i sugestie w tej sprawie. To odpowiedź – jak podkreśla swarzędzki magistrat – na liczne sygnały od mieszkańców gminy, którzy zwracali uwagę na konieczność zmian w regulaminie utrzymania czystości i porządku. – Liczymy na Państwa zaangażowanie oraz serdecznie zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych – apeluje swarzędzki UMiG. W celu przekazania propozycji zmian konieczne jest: wypełnienie formularza, znajdującego się na stronie www.swarzedz.pl oraz przesłanie go w formie edytowalnej (word/dokument tekstowy) w terminie od 12 do 28 października  na adres e-mail: konsultacjespoleczne@swarzedz.pl

Fotorts
- Reklama -
- Reklama -