poniedziałek, 27 maja 2024
20 C
Swarzędz

Nowy Citroen i Peugeot na mapie Poznania

Poznański Auto Club, dealer marek DS, Hyundai, Citroen i Peugeot, poszerza swoje struktury, aby zwiększyć dostępność dla swoich Klientów.

Zobacz także

- Reklama -

Od września bieżącego roku wielkopolscy posiadacze modeli Citroen i Peugeot mają możliwość korzystania z kolejnych w Poznaniu serwisów i salonów swoich marek. W wyniku rozbudowy i nowej organizacji w lokalizacji znanej już właścicielom marek DS i Peugeot przy ulicy Opłotki 15 (dzielnica Grunwald) rozpoczął działanie salon i serwis Citroen. Lokalizacja w pobliżu węzła autostradowego Poznań-Komorniki pozwala na szybki dojazd klientom praktycznie z całej Wielkopolski. Z kolei w salonie marki Citroen w Złotnikach przy ulicy Obornickiej 4 rozpoczął w tym samym czasie działanie salon i serwis marki Peugeot. 

W ten sposób klienci obydwu francuskich marek mają teraz znacznie bardziej komfortowy wybór i większą dostępność do usług serwisowych swoich samochodów. Oba punkty wyposażone zostały w dedykowaną specjalistyczną aparaturę, która pozwala na zgodną ze standardami marek diagnostykę i obsługę wszystkich modeli. Obsługą wspomnianych urządzeń zajmują się przeszkoleni pracownicy, wśród których są już fachowcy z piętnastoletnim stażem. Motoryzacja rozwija się w bardzo szybkim tempie, dlatego pracownicy serwisów biorą udział w licznych szkoleniach dzięki czemu posiadają wiedzę i odpowiednie certyfikaty niezbędne do obsługi samochodów hybrydowych, a także całkowicie elektrycznych. Oznacza to w pełni niezależną funkcjonalność każdego serwisu zgodną ze standardami Autoryzowanej Stacji Obsługi. Każdy z punktów dysponuje odrębnym wyposażeniem pozwalającym na samodzielną działalność. Klienci mogą zatem w pełni korzystać z praw gwarancyjnych i przeglądów, które w każdym z punktów będą w odpowiedni sposób udokumentowane i wprowadzone do systemów importerskich.

Każdy z salonów i serwisów dysponuje własnym zapleczem magazynowym oferując właścicielom Citroen i Peugeot oryginalne części zamienne i akcesoria każdej marki. Stosowanie oryginalnych części zdecydowanie zwiększa  sprawność działania samochodu, wydłuża jego żywotność i oczywiście wiąże się z kontynuacją gwarancji.  W strukturach spółki Auto Club funkcjonuje także warsztat napraw blacharsko-lakierniczych, miejsce najmniej chętnie odwiedzane przez każdego kierowcę. Jednak niezbędny element funkcjonowania każdego dealera samochodowego. Tutaj klienci mogą liczyć na najwyższą jakość certyfikowanych usług.

– Uruchamiając w Poznaniu kolejne salony i serwisy Citroen-Peugeot mieliśmy przede wszystkim na uwadze potrzeby jakie zgłaszali nam Klienci – mówi Wojciech Kostka Dyrektor Marki Citroen w salonie Auto Club – Niejednokrotnie, obok zdecydowanie pozytywnych komentarzy i podziękowań ze strony Klientów, mieliśmy pytania o możliwość zakupu, serwisowania samochodów innych marek koncernu Stellantis (*). Klienci Peugeot pytali o Citroen i odwrotnie. I w ten sposób, wykorzystując synergię produktów Stellantis, doszliśmy do wniosku, że uruchomienie kolejnego punktu sprzedaży/serwisu przy wykorzystaniu istniejącej już infrastruktury będzie korzystne dla wszystkich. Te dwa punkty dealerskie na mapie Poznania wzbogacają ofertę dla Klientów zainteresowanych zakupem Citroena lub Peugeota, a w przypadku usług serwisu mechanicznego, jak również blacharsko-lakierniczego dodatkowo pozwalają Klientom w sposób szybki i komfortowy zadbać o stan swoich samochodów.

Klienci, zwłaszcza firmy, dla których transport towarów i usług jest podstawą działalności nie mogą tracić czasu – dodaje Łukasz Janicki Dyrektor marki Peugeot w Auto Club – Działamy w myśl maksymy Javiera Gonzaleza „ Nie możesz odzyskać czasu, ale możesz przestać go tracić”.  Samochody osobowe oraz dostawcze Peugeot, które są użytkowane przez naszych Klientów mają za zadanie szybko i sprawnie dostarczać usługi na czas. Nasi kontrahenci nie powinni oczekiwać na wykonanie usług serwisowych tylko być obsługiwani na bieżąco w jak najkrótszym czasie. Stworzenie kolejnego autoryzowanego salonu naszej marki na północy Poznania otwiera możliwości szybszej i sprawniejszej obsługi zarówno sprzedażowej jak i serwisowej. Pozwala to na planowanie dalszego rozwoju naszej firmy, a przede wszystkim zwiększenie satysfakcji Klientów, która jest dla nas najważniejsza.

Nowe lokalizacje to zdecydowany „zysk” czasu i „oszczędność” podróży dla posiadaczy Citroen’ów i Peugeot’ów, którzy nie mieli dotychczas wyboru miejsca serwisowania.  To również możliwość poznania każdej z wspomnianych marek dla kierowców, którzy nie doświadczyli dotychczas kontaktu z francuskimi modelami. W obu lokalizacjach można poznać najnowsze modele, odbyć jazdę próbną, otrzymać kompletną ofertę finasowania i ubezpieczenia nowego samochodu. Także w obu lokalizacjach znajdują się potężne ekspozycje samochodów używanych wspomnianych marek i nie tylko.

Auto Club zaprasza Klientów do swoich salonów i serwisów w nowych lokalizacjach:

ul. Opłotki 15, Poznań oraz ul. Obornicka 4, Złotniki k. Poznania.

Spółka Auto Club jest częścią Grupy Bemo Motors, jednej z największych w Polsce grup dealerskich, w skład której wchodzą takie marki jak  Ford, Hyundai, Mazda, Mercedes, Peugeot, Citroen, DS, Volvo oraz Levc. Salony spółki znajdują się w Poznaniu, Szczecinie, Koszalinie, Warszawie, Rzeszowie, Gorzowie oraz Łodzi.

* Koncern Stellantis to potencjalnie czwarty co do wielkości producent samochodów na świecie. W jego skład wchodzą takie marki jak: Peugeot, Citroen, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Fiat, Jeep, RAM, Dodge czy Maserati

- Reklama -
- Reklama -