niedziela, 19 maja 2024
22.6 C
Swarzędz

Radosnych Świąt!

Życzymy Państwu świąt wspaniałych, radosnych, ale przede wszystkim zdrowych. Pięknych, niezapomnianych chwil w rodzinnych gronie. Świąt bez stresów, chorób, niespodziewanych nerwów, bez zmartwień i problemów. No i dobrego, spokojnego 2023 roku!

Zobacz także

- Reklama -

Od świąt Bożego Narodzenia, uwielbianych i najukochańszych świąt dzieli nas zaledwie kilka godzin…. Czekamy na te dni. Na ten klimat,  rodzinne ciepło, wzruszającą atmosferę. Na te cudowne godziny w gronie bliskich. Na spokój, który nas ogarnie po szaleńczej, przedświątecznej krzątaninie. Wreszcie czekamy na MAGIĘ! Na magię świąt Bożego Narodzenia. Któż z nas jej nie doświadczył? Szczególnie gdy był dzieckiem? Czy nie macie Państwo wrażenia, że kiedyś było inaczej? Tajemniczo, bajecznie? Jakby jeszcze bardziej magicznie. Któż nie pamięta tych Wigilii z dzieciństwa? Przechowujemy je głęboko w sercach i we wspomnieniach. Bo już nigdy się nie wydarzą… Celebrujemy Wigilię, te chwile,  momenty, zapisujemy w pamięci, we wspomnieniach. To przez święta stajemy się lepsi, milsi, szlachetniejsi, bez agresji, bez gniewu, bez złości. Otwieramy swe serca na drugich, stajemy się wrażliwsi na los innych.

Mijający rok był niezwykle trudny i niepokojony. Do pandemii koronawirusa dołączyła jeszcze wojna w Ukrainie, szalejąca inflacja i kolosalne podwyżki cen gazu i prądu, kryzys gospodarczy, niepewność o przyszłość… Nie wiemy, jaki będzie nadchodzący 2023 rok, ale życzymy Państwu i sobie, by był lepszy! Życzymy Państwu świąt przede wszystkim zdrowych, pięknych, pełnych niezapomnianych chwil w rodzinnych gronie. Świąt bez stresów, chorób, niespodziewanych nerwów, zmartwień i problemów. Wszystkiego dobrego!

Redakcja Tygodnika Swarzędzkiego i Portalu www.swarzedzki.pl

- Reklama -
- Reklama -