wtorek, 16 kwietnia 2024
7.3 C
Swarzędz

Jubilaci z medalami!

Honorowymi medalami od Prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie odznaczono aż 66 par małżeńskich z naszej gminy. Szacowni Jubilaci mogą poszczycić się 50-letnim stażem małżeńskim.

Zobacz także

- Reklama -

10 stycznia, w gościnnych progach EuroHotelu, odbyła się wzruszająca i podniosła uroczystość. Aż 66 małżeńskich Z terenu naszego miasta i gminy świętowało pięćdziesięciolecie zawarcia związku małżeńskiego. Z tej okazji szacowni Jubilaci zostali uhonorowani medali przyznanymi przez Prezydenta RP – za „długoletnie pożycie małżeńskie”. Były też listy gratulacyjne, życzenia i bukiety od burmistrza Mariana Szkudlarka i kierownika USC Anny Wiśniowieckiej – Gronowskiej.  Na jubilatów czekał także pokaźnych rozmiarów tort i wiele słodkości. Uhonorowane pary małżeńskie: Grażyna Kaczmarek-Ambrosius i Piotr Ambrosius, Elżbieta i Zdzisław Andryca, Helena i Marian Bąkowscy, Gabriela i Józef Chojniccy, Zofia i Mieczysław Drożdżyńscy, Agnieszka i Kazimierz Dutkiewicz, Janina i Marian Filipiak, Irena i Damian Gogulscy, Genowefa i Jacek Hoffmann, Maria i Henryk Iwanów, Genowefa i Eugeniusz Jędrzejczak, Teresa i Eugeniusz Kędzierscy, Benedykta i Andrzej Korpik, Wiesława i Franciszek Kuszyk, Jolanta i Eugeniusz Lenczewscy, Krystyna i Zbigniew Maćkowiak, Maria i Jan Mądroszyk, Elżbieta i Józef Modelscy, Halina i Józef Nowakowscy, Aldona i Jacek Przybyła, Danuta i Henryk Pytlewscy, Kazimiera i Czesław Rosiak, Krystyna i Ryszard Rybak, Anna i Bolesław Schurmann, Bogumiła i Andrzej Skrzypczak, Genowefa i Henryk Skubiszak, Elżbieta i Jan Sobieraj, Maria i Leonard Stalewscy, Elżbieta i Mieczysław Staniszewscy, Stanisława i Władysław Stopa, Elżbieta i Zygmunt Tomaszewscy, Barbara i Wojciech Torz, Bożena i Zbigniew Trojanek, Danuta i Stanisław Walczak, Ewa i Eugeniusz Aleksiewicz, Jadwiga i Andrzej Arentowscy, Ilona i Tadeusz Białach, Janina i Jacenty Cegłowscy, Halina i Andrzej Ciszyńscy, Ewa Michalska-Czajka i Bogdan Czajka, Elżbieta i Leszek Dembińscy, Barbara i Eugeniusz Duszyńscy, Barbara i Kazimierz Henc, Małgorzata i Wojciech Jabłońscy, Eugenia i Włodzimierz Jankowscy, Halina i Kazimierz Jańczak, Teresa i Jerzy Jasiak, Aurelia i Władysław Jurek, Barbara i Bogdan Kaczmarek, Maria i Stanisław Kalemba, Krystyna i Henryk Kasierscy, Maria i Michał Kopczyńscy, Aurelia i Jan Koziołek, Julia i Andrzej Ławniczak, Ewa i Zbigniew Mikołajczak, Halina i Zbigniew Pawlak, Regina i Kazimierz Ruga, Urszula i Zbigniew Rychlewscy, Aniela i Wiesław Socha, Krystyna i Leszek Staniewscy, Janina i Ryszard Strzelczyk, Danuta i Włodzimierz Szłapka, Urszula Szostak-Szeska i Jan Szeski, Elżbieta i Marek Szuba, Barbara i Bogdan Wesołowscy, Jadwiga i Stanisław Wierciszewscy.

Gratulujemy!

- Reklama -
- Reklama -