wtorek, 28 marca 2023
-0.2 C
Swarzędz

Ruszył nabór do przedszkoli

1 marca rozpoczął się nabór do 16 przedszkoli publicznych na terenie naszej gminy. Rekrutacja odbywa się drogą elektroniczną.

Zobacz także

Rodzice dzieci przedszkolnych mają coraz mniej czasu na analizę, do którego przedszkola posłać swoje dziecko. W środę, 1 marca ruszyła rekrutacja do publicznych przedszkoli na terenie naszego miasta i gminy. W sumie rodzice mają do wyboru 16 publicznych placówek – 11 w samym Swarzędzu, 2 przedszkola w Zalasewie i po jednym w Paczkowie, Kobylnicy i Gortatowie. Podobnie jak w latach poprzednich rekrutacja odbywa się drogą elektroniczną. Wnioski należy rejestrować pod adresem: https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/swarzedz, następnie wydrukować i wraz z wymaganymi załącznikami złożyć w przedszkolu pierwszego wyboru. Nabór dotyczy dzieci z roczników 2017-2020 zamieszkałych na terenie gminy Swarzędz i potrwa do 15 marca.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -
- Reklama -