wtorek, 23 kwietnia 2024
2 C
Swarzędz

Ruszył nabór do przedszkoli

1 marca rozpoczął się nabór do 16 przedszkoli publicznych na terenie naszej gminy. Rekrutacja odbywa się drogą elektroniczną.

Zobacz także

- Reklama -

Rodzice dzieci przedszkolnych mają coraz mniej czasu na analizę, do którego przedszkola posłać swoje dziecko. W środę, 1 marca ruszyła rekrutacja do publicznych przedszkoli na terenie naszego miasta i gminy. W sumie rodzice mają do wyboru 16 publicznych placówek – 11 w samym Swarzędzu, 2 przedszkola w Zalasewie i po jednym w Paczkowie, Kobylnicy i Gortatowie. Podobnie jak w latach poprzednich rekrutacja odbywa się drogą elektroniczną. Wnioski należy rejestrować pod adresem: https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/swarzedz, następnie wydrukować i wraz z wymaganymi załącznikami złożyć w przedszkolu pierwszego wyboru. Nabór dotyczy dzieci z roczników 2017-2020 zamieszkałych na terenie gminy Swarzędz i potrwa do 15 marca.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -
- Reklama -