poniedziałek, 27 maja 2024
15.6 C
Swarzędz

Rzuty karne zadecydowały o remisie

Podopieczni trenera Bekasa podczas sobotniego meczu z Zawiszą Bydgoszcz mieli co najmniej kilka doskonałych sytuacji, by skarcić rywala. Ostatecznie nie dali rady wykorzystać żadnej akcji z gry i to dwa rzuty karne – po jednym z każdej ze stron – przesądziły o remisie 1:1.

Zobacz także

- Reklama -

Od pierwszego gwizdka Unici kontrolowali boiskowe wydarzenia. W 17. minucie po zagraniu ręką przez jednego z gości sędzia podyktował rzut karny. Jedenastkę na bramkę pewnie zamienił Adam Borucki. W drugiej połowie sobotnia batalia wyrównała się. W 67. minucie Wojciech Antczak sfaulował jednego z rywali we własnym polu karnym i sędzia po raz drugi tego dnia wskazał na wapno. Patryk Urbański umieścił futbolówkę w siatce. Do ostatniego gwizdka były jeszcze groźne sytuacje, ulewa, kartki, dużo emocji, ale zabrakło tego najważniejszego – bramek. Dla „Dumy Swarzędza” był to trzeci remis w rundzie rewanżowej.  

Skład Unii: Kustosz –  Szeibe (72′ Chopcia), Marcinkowski, Soboń, Borucki, Pawłowski –  Szymankiewicz,  Antczak,  Paczyński (80′ Walkowiak), Korek (80′  Kuźnik) – Miller (65′ Mateusz Maluśki).

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -
- Reklama -