sobota, 20 kwietnia 2024
3.8 C

Drugi remis Meblorza

Meblorz po powrocie na ligowe boiska drugi raz remisuje. Po dobrym spotkaniu z Polonią Chodzież, nadzieje Meblorzy na kolejne punkty były spore. Tym bardziej, że przeciwnikiem była drużyna z drugiego końca tabeli, Czarni Czerniejewo.

Spotkanie rozpoczęło się znakomicie dla swarzędzan. Już w trzeciej minucie Patryk Niemczyk pokonał bramkarza gospodarzy. Po tej stracie Czarni postawili na wysoki pressing i parokrotnie próbowali doprowadzić do remisu. Meblorze grali dobrze w obronie i konsekwentnie w ataku, co przyniosło drugą bramkę. Prowadzenie podwyższył Mikołaj Remlein i swarzędzanie schodzili do szatni z solidną zaliczką. Po przerwie jednak kompletnie rozregulowały się celowniki Meblorzy. Trafiali za to gospodarze. Najpierw złapali kontakt dzięki doskonałemu strzałowi z rzutu wolnego, a parę minut później doprowadzili do remisu. Przez ostatnie dziesięć minut swarzędzanie oblegali pole karne rywali, jednak zabrakło skuteczności i trochę szczęścia. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2. Już w sobotę, o 15:30, w Gruszczynie, Meblorze podejmą Orkan Śmiłowo.