środa, 12 czerwca 2024
14.8 C
Swarzędz

Komplet punktów Meblorza!

Po dwóch remisach w dotychczasowych meczach rundy wiosennej, Meblorze zainkasowali komplet punktów. W domowym spotkaniu z Orkanem Śmiłowo pewnie wygrali 4:0.

Początek meczu nie wskazywał na łatwą przeprawę. Goście skutecznie bronili dostępu do własnej bramki, a Meblorze nie mogli znaleźć sposobu na stworzenie dogodnej sytuacji. Po ponad dwudziestu minutach udało się wyjść na prowadzenie po golu Miłosza Michalskiego. Dziesięć minut później bramkę dołożył Krystian Antczak i swarzędzanie na przerwę schodzili z dwubramkową zaliczką.

W drugiej połowie nie stracili koncentracji, a wręcz przeciwnie. Zdominowali rywali, dokładając kolejne dwa trafienia: najpierw prowadzenie podwyższył Kacper Vogel, a chwilę później ponownie trafił Miłosz Michalski. Konsekwencja i cierpliwość były tym razem kluczem do zwycięstwa. Poprawiła się również skuteczność Meblorzy. To zwycięstwo daje sporo optymizmu przed derbowym meczem z Piastem Kobylnica. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę, o godzinie 14:00, na boisku przeciwnika.