poniedziałek, 15 lipca 2024
22.9 C
Swarzędz

Były emocje, zabrakło bramek

Niestety, na pierwszą boiskową wygraną w tym roku Unici będą musieli poczekać jeszcze co najmniej tydzień. W Wielki Piątek zremisowali u siebie z Cartusią Kartuzy 0:0.

Zobacz także

- Reklama -

Pierwsza połowa nie należała do tych najciekawszych. Obie drużyny grały nieco ospale, choć miały też swoje lepsze momenty. Druga odsłona zaczęła się dla SKS fatalnie. Od 47. minuty podopieczni trenera Bekasa musieli grać w osłabieniu. Sytuacja ta spowodowała, że „Duma Swarzędza” z roli potencjalnego agresora musiała przyjąć rolę obrońcy. Na szczęście wywiązała się z niej wzorowo. Zwłaszcza pozytywnie zaprezentował się bramkarz Unii – Mateusz Kustosz, który kilkukrotnie uchronił swój zespół przed stratą bramki. Najbliżej trafienia pod koniec spotkania był Antoni Kuźnik. Niestety, młody napastnik po tym jak otrzymał futbolówkę w polu karnym, skiksował. Tym samym mecz z Cartusią zakończył się podziałem punktów, a kibicom nie było dane zobaczyć żadnej bramki.

Skład Unii:  Kustosz –  Szeibe (75′  Walkowiak), Soboń,  Marcinkowski, Neumann (46′ Czapliński), Maluśki – Szymankiewicz, Antczak (88′ Kanior),  Korek (55′  Kuźnik),  Chopcia –  Paczyński.

- Reklama -
- Reklama -