środa, 12 czerwca 2024
14.8 C
Swarzędz

ETC Swarzędz świętuje w sobotę 29. urodziny!

ETC to jedna z pierwszych galerii handlowych w Wielkopolsce. W Swarzędzu działa już 29 lat! Z tej okazji już 22 kwietnia (sobota) centrum handlowe w godzinach 12:00 - 18:00 zaprasza na wyjątkową zabawę urodzinową, której przewodnim tematem będą pełne barw lata 90. A jak dużo wiemy o ostatniej dekadzie XX wieku?

Zobacz także

- Reklama -

ETC Swarzędz zadbało o to by podczas urodzin goście wyruszyli w sentymentalną podróż do czasów walkmanów, dyskietek komputerowych, boys bandów i girls bandów oraz neonowych kolorów. Lata 90. z pewnością będą fascynujące także i dla młodszych gości, ponieważ wiele trendów z tamtych lat powraca w dzisiejszej pop kulturze i modzie.

ETC działa w Swarzędzu niezmiennie od blisko trzech dekad i było jednym z pierwszych dużych parków handlowych na terenie Wielkopolski. Przełomową datą w życiu galerii był rok 2017, kiedy to ETC przeszło gruntowną modernizację i metamorfozę stając się ważnym miejscem dla lokalnej społeczności z bogatą ofertą handlową, usługową i rozrywkową. Z okazji 29. urodzin ETC zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy i podróży w czasie do lat, gdy powstawało ETC oraz inne duże ośrodki handlowe – do kolorowych lat 90. – mówi Joanna Szar, Marketing Manager ETC Swarzędz.

Wehikułem czasu, który zabierze nas w przeszłość będzie multimedialny urodzinowy quiz, w którym uczestnicy odpowiadać będą na 10 pytań związanych z historią ETC Swarzędz oraz ogólnymi zagadnieniami dotyczącymi ostatniej dekady XX wieku. Dobra zabawa i wiele śmiechu gwarantowane! Po udzieleniu co najmniej 6 dobrych odpowiedzi na uczestników konkursu czekać będą nagrody – oczywiście utrzymane w klimacie lat 90. W quizie wygrać będzie można słuchawki, które były nieodłącznym elementem epoki walkmanów i discmanów, matę do ćwiczeń związaną ze szczytową popularnością aerobiku w latach 90. oraz modne zarówno trzy dekady temu, jak i dziś okulary przeciwsłoneczne tzw. „pilotki”. Aby wziąć udział w quizie z nagrodami należy wcześniej dokonać w dniu eventu zakupów w sklepach ETC Swarzędz na kwotę minimum 150 zł i okazać paragony w strefie urodzinowej (można połączyć maksymalnie dwa paragony).

Lata 90. to oczywiście również niezapomniane brzmienia muzyczne. Nie zabraknie ich także podczas jubileuszu w ETC Swarzędz. Goście urodzin będą mogli obejrzeć w galerii występy taneczne swarzędzkiej szkoły Born to Dance, która przeniesie widownię do niepowtarzalnego klimatu muzycznych rytmów z lat 90. Dodatkową atrakcją tego dnia zarówno dla starszych, jak i młodszych gości ETC Swarzędz będzie fotobudka, dzięki której będzie można przenieść się trzy dekady w przeszłość. W fotobudce dostępne będą gadżety nawiązujące do stylu lat 90. Z ich pomocą zrobimy sobie kolorowe pamiątkowe zdjęcia, które oczywiście będzie można na miejscu wydrukować.

Na urodzinową imprezę ETC Swarzędz zaprasza w sobotę 22 kwietnia w godzinach 12:00 – 18:00.

FotoETC
- Reklama -
- Reklama -