sobota, 20 kwietnia 2024
3.8 C

Lider ze zwycięstwem w Swarzędzu

Lider Swarzędz na rollercoasterze – po wysokiej porażce przed tygodniem, tym razem zdecydowane zwycięstwo.

Gdy w pierwszej minucie meczu z UKS Śrem goście strzelili gola, kibice przypomnieli sobie przegraną sprzed tygodnia – 5:1 w Kamionkach z Avią. Lider wówczas wyrównał, tym jednak razem poszedł za ciosem. Pierwszą i drugą bramkę dzieliło kilkadziesiąt sekund. Ostatnie gole to z kolei efekt cierpliwości – drugie swoje trafienie Korcz zaliczył 10 minut przed końcem, a przepiękny strzał z rzutu wolnego Maciejewski oddał już w doliczonym czasie. Czarno-czerwoni zagrali kolejny dobry mecz, okraszony efektownym wynikiem. Zespół wygląda na coraz bardziej zgrany i stał się niewygodnym rywalem.

Skład Lidera: Kowalski, Jędraszyk, Roszkowiak (Bentkowski), Owczarek, (k)Korcz (Pawlak), Maciejewski, Marzec (Pogorzelec), Reszela (Miazek), Wnuk, Skrodziuk (Yildirim), Sołtysiak (Umeh) oraz Strugalski i Lesiński; trener: Adrian Małek