poniedziałek, 27 maja 2024
20 C
Swarzędz

Pewne zwycięstwo w Kostrzynie!

Meblorze wciąż pozostają niepokonani wiosną. Tym razem, po bardzo dobrym meczu, swarzędzanie przywieźli z Kostrzyna komplet punktów.

Spotkanie miało bardzo jednostronny przebieg. Gospodarze całkowicie oddali inicjatywę Meblorzom, co podopieczni trenera Goińskiego umiejętnie wykorzystali. W 19. minucie wynik otworzył Krystian Antczak. Napastnik Meblorza dołożył przed przerwą jeszcze drugą bramkę. Gra po przerwie wyglądała podobnie do tej z pierwszej części, choć swarzędzanie trafili do siatki Lechii tylko raz. W 51. minucie wynik ustalił Kacper Vogel. Meblorze w ostatnim czasie, pomimo dobrej gry, trzykrotnie dzielili się z rywalami punktami. Tym razem byli znacznie skuteczniejsi i po meczu mogli cieszyć się z wygranej. W najbliższą sobotę Meblorze zmierzą się z Lubuszaninem Trzcianka. Początek meczu w Gruszczynie o godzinie 16:00.