niedziela, 1 października 2023
11 C
Swarzędz

W niedzielę Józefinki z Varius Manx

W najbliższą niedzielą 30 kwietnia, przy Pływalni „Wodny Raj” odbędzie się Piknik stolarski z atrakcjami, czyli popularne Józefinki. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Varius Manx.

Zobacz także

- Reklama -

Tegoroczne Józefinki odbędą się w najbliższą niedzielę, 30 kwietnia, od godz. 15.00  przy pływalni „Wodny Raj” i przybiorą formę pikniku stolarskiego z atrakcjami. – Czekać tam będą liczne atrakcje: konkursy, pokazy i warsztaty. Leśny stolarz pokaże nam sposoby obróbki drewna zgodnie z jego naturą, pięknem i właściwościami. Dowiemy się jak odnowić stare lub zniszczone meble i wykonać intarsję. Swoje stoisko zaprezentuje także Cech Stolarzy Swarzędzkich, który pokaże młodzieży, że stolarz to zawód z przyszłością – czytamy na stronie internetowej miasta. Milusińskich ucieszy z pewnością Strefa Zabawy – specjalnie dla nich dmuchańce, karuzela, trampolina, czy zjeżdżalnie. Nie zabraknie też tradycyjnego spotkania mieszkanek i mieszkańców, noszących imię Patrona naszego miasta i swarzędzkich stolarzy – św. Józefa. Z tego miejsca zapraszamy zarówno wszystkie panie o imieniu Józefa  oraz panów Józefów, by wzięli udział w konkursie, podczas którego wybrany zostanie – już po raz jedenasty – Józef i Józefa Roku. Józefinki będą miały też oprawę muzyczną. Wystąpią lokalne zespoły i wykonawcy (Olszyna,  Chór Męski Akord, Sekcja Wokalna Ośrodka Kultury, mali Poligrodzianie, natomiast gwiazdą wieczoru będzie zespół Varius Manx & Kasia Stankiewicz. Zapewne  usłyszymy w Swarzędzu ich największe przeboje: „Ruchome piaski”, „Orła Cień”, „Piosenka księżycowa”, „Pocałuj noc”, czy „Zanim zrozumiesz”.

W najbliższą niedzielą 30 kwietnia, przy Pływalni „Wodny Raj” odbędzie się Piknik stolarski z atrakcjami, czyli popularne Józefinki.  Gwiazdą wieczoru będzie zespół Varius Manx.
FotoOK
- Reklama -
- Reklama -