środa, 12 czerwca 2024
14.8 C
Swarzędz

Kto wystąpi podczas tegorocznych Dni Swarzędza?

Znany jest już program tegorocznych Dni Swarzędza, które odbędą się w weekend 24-25 czerwca. Gwiazdą sobotniej imprezy będzie Grubson oraz Kalwi&Remi, w niedzielę natomiast do Swarzędza zawita CLEO oraz Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów. Nie zabraknie też imprez towarzyszących i koncertów lokalnych wykonawców.

Zobacz także

- Reklama -

Tegoroczne Dni Swarzędza odbędą się w weekend  24-25 czerwca (sobota-niedziela). Podobnie jak przed rokiem, impreza odbędzie się na polanie przy ul. Strzeleckiej. Organizatorzy przygotowują wiele atrakcji, a jedną z nich mają być koncerty artystów. Kilka dni temu swarzędzki ratusz ujawnił nazwiska tegorocznych gwiazd Dni Swarzędza. Kto zatem pojawi się w ostatni czerwcowy weekend w Swarzędzu? W sobotę, 24 czerwca wystąpi zespół ERII, koncert Perfekcyjne Przeboje oraz Grubson i Kalwi &Remi. Natomiast w niedzielę, 25 czerwca zagra Mała Lady P., CLEO oraz Krzysztof Cugowski z zespołem Mistrzów.
Jak zapowiadają organizatorzy, podczas tegorocznej dwudniowej imprezy nie zabraknie dodatkowych atrakcji, występów rodzimych, lokalnych wykonawców, pikniku, strefy rozrywki dla dzieci i bogatej strefy gastronomicznej.

- Reklama -
- Reklama -