wtorek, 19 marca 2024
1.3 C

Kolejne zwycięstwo Meblorza!

Kolejny komplet punktów dopisali w sobotę zawodnicy Meblorza. Tym razem na wyjeździe pokonali Leśnika Margonin. Zwycięstwo nie przyszło jednak łatwo.

Spotkanie było wyrównane, a momentami to gospodarze wyglądali lepiej. Kluczowa była jednak skuteczność. W pierwszej połowie do bramki trafił Dominik Marzec, wyprowadzając swarzędzan na prowadzenie. Po przerwie prowadzenie podwyższył Michał Nowak. Zawodnicy Leśnika, pomimo okazji, nie umieli przez długi czas złapać kontaktu. Udało się to na dziesięć minut przed końcem, jednak skoncentrowani do ostatniego gwizdka Meblorze nie oddali punktów. Było to trzecie zwycięstwo Meblorzy z rzędu. Podopieczni trenera Goińskiego zajmują aktualnie piąte miejsce w tabeli. W najbliższą sobotę swarzędzanie zmierzą się w Murowanej Goślinie z miejscową Concordią. Pierwszy gwizdek o godzinie 16:00.