wtorek, 16 kwietnia 2024
7.3 C
Swarzędz

Organic Fitness rusza z zajęciami Summer Squad!

Rozpoczęła się przedsprzedaż na - dedykowany młodzieży w wieku od 12-15 lat - cykl zajęć wakacyjnych.

Zobacz także

- Reklama -

Młodzież coraz częściej szuka różnorodnych form ruchu i chce aktywnie spędzać czas. W odpowiedzi na tę potrzebę oraz bezpośrednie zapytania młodzieży i rodziców o możliwości treningu na siłowni klub Organic Fitness Swarzędz w wakacje uruchamia SUMMER SQUAD. Są to zajęcia prowadzone w grupach maksymalnie 20 – osobowych co najmniej 2 razy w tygodniu. W takiej formie młodzież ma możliwość nie tylko rozwijania swojej sprawności fizycznej, ale również integracji z rówieśnikami i nawiązywania nowych relacji. Do końca czerwca zajęcia oferowane są w promocyjnej cenie 129 zł za karnet miesięczny.

Po więcej informacji o zajęciach zapraszamy na https://organicfitness.pl/summersquad/.

Czym jest SUMMER SQUAD?

Organic Summer Squad to zajęcia sportowo-rekreacyjne prowadzone przez profesjonalnego trenera. Mają formę treningu obwodowego i są prowadzone na strefach funkcjonalnych oraz salach fitness w naszych klubach. Celem tych zajęć jest:

  • poprawa sprawności,
  • wzmocnienie mięśni, kondycji i wydolności,
  • kształtowanie prawidłowej postawy ciała.

Różnorodność ćwiczeń, charyzma prowadzących i niepowtarzalna atmosfera, z której znane są nasze kluby, sprawią, że to lato będzie wyjątkowe!

Gdzie odbywają się zajęcia?

Organic Fitness to sieć 8 klubów. Zapisać na zajęcia można się do dowolnego klubu. Jeden z nich zlokalizowany jest na ulicy Tysiąclecia 17 w Swarzędzu.

Organic Fitness to miejsce wszystkich! Oprócz młodzieży również seniorzy znajdą dla siebie zajęcia w  szerokim wachlarzu zajęć grupowych. Nawet dzieci w wieku od 4 do 9 lat mogą ćwiczyć pod okiem animatora w klubie podczas gdy rodzice ćwiczą na zajęciach grupowych.

- Reklama -
- Reklama -