poniedziałek, 27 maja 2024
20 C
Swarzędz

Taekwondziści z medalami Mistrzostw Polski!

Wspaniały sukces swarzędzkich taekwondzistów. Na odbywających się w Kórniku Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodzieżowców w taekwondo medale wywalczyło troje mieszkańców naszej gminy!

Zobacz także

- Reklama -

W poprzedni weekend w Kórniku odbywały się Mistrzostwa Polski Juniorów w taekwondo. W zawodach brali także udział mieszkańcy naszej gminy, którzy reprezentowali poznański klub Taekwondo AZS Poznań. Swarzędzanie zaprezentowali się znakomicie. Złoty medal w kategorii juniorów i tytuł mistrza Polski zdobył Bartosz Szukalski, z kolei srebrny krążek i tytuł wicemistrzyni Polski wywalczyła Antonina Walczak, natomiast w kategorii młodzieżowców srebro zdobył Adam Połczyński. Gratulujemy!

- Reklama -
- Reklama -