wtorek, 5 grudnia 2023
-5.1 C
Swarzędz

Lider siódmy, mimo przegranej na koniec

Wiosna lepsza niż jesień, nawet jeśli ostatni występ rozczarował wynikiem. Grubo ponad setka kibiców bawiła się jednak świetnie.

Zobacz także

- Reklama -

Na ostatni mecz seniorów Lidera Swarzędz trybuny Stadionu Miejskiego wypełniły się. W gości przyjechał GKS Jaraczewo, który na koniec jesieni w śniegu wysoko przegrał z czarno-czerwonymi. Tym razem jednak udanie się zrewanżował. Przyjezdni trzy razy wychodzili na prowadzenie, Lider dwukrotnie wyrównywał, za trzecim razem zabrakło jednak czasu. Obok pięciu bramek, kibice byli też świadkami obronionego przez Strugalskiego rzutu karnego. A kibice nie tylko w tym momencie głośnymi krzykami wspierali czarno-czerwonych. W ostatnich miesiącach na trybunach zrobiło się głośno i licznie. Co sprawia, że seniorzy Lidera już zapowiadają mocną walkę w kolejnym sezonie. Start rozgrywek w połowie sierpnia.

Skład Lidera: Strugalski (Kowalski), Owczarek, (k) Ciesielski (Marzec), Bentkowski, Jędraszyk, Korcz (Pogorzelec), Skrodziuk (Lesiński), Sołtysiak, Wnuk, Książkiewicz (Pawlak), Umeh (Yildirim); trener: Adrian Małek

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -
- Reklama -