piątek, 1 grudnia 2023
-4.1 C
Swarzędz

Wygrał ponad 300 tys. zł!

323 tys. wygrał - w minionym tygodniu- mieszkaniec naszej gminy, który zagrał w „Multi Lotto” w kolekturze przy ul. Zapłocie w Paczkowie. Jak informuje Totalizator Sportowy, to już kolejna wygrana w ostatnim czasie w gminie Swarzędz.

Zobacz także

- Reklama -

I znowu szczęście uśmiechnęło się – w grach liczbowych – do mieszkańca naszej Gminy.  Jak podaje Totalizator Sportowy, 31 lipca w kolekturze przy ul. Zapłocie 6A w Paczkowie mieszkaniec wygrał w „Multi Lotto” ponad 323 tys. zł. To kolejna wygrana w ostatnich miesiącach w naszej Gminie. Przypomnijmy, że w czerwcu br. w Swarzędza,  w kolekturze zlokalizowanej przy ul. Granicznej „padła” szóstka w Lotto. Szczęśliwiec zainkasował  wówczas 1 mln zł.

- Reklama -
- Reklama -