czwartek, 23 maja 2024
17.1 C
Swarzędz

Są już bilety na Memoriał Arka Gołasia!

13-14 października gwiazdy światowej siatkówki spotkają się w Zalasewie, aby rozegrać XVIII Agrobex Memoriał Arkadiusza Gołasia. Bilety są już dostępne w sprzedaży.

Zobacz także

- Reklama -

Pierwszymi uczestnikami, ogłoszonymi przez organizatorów XVIII Agrobex Memoriału Arkadiusza Gołasia była Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Projekt Warszawa. Do trzykrotnego klubowego mistrza Europy i zespołu, który wygrał w PlusLidze 13 spotkań z rzędu dołączyły dwie kolejne siatkarskie marki. Są to Berlin Recycling Volleys i PGE Giek Skra Bełchatów. Zagraniczny klub to ćwierćfinalista Ligi Mistrzów z minionego sezonu, trzynastokrotny mistrz Niemiec (nieprzerwanie od 2016 roku), zdobywca sześciu Pucharów i czterech Superpucharów Niemiec. Ostatnim uczestnikiem XVIII Agrobex Memoriału Arkadiusza Gołasia jest PGE Giek Skra Bełchatów. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w PlusLidze to dziewięciokrotny mistrz Polski, zdobywca siedmiu Pucharów i czterech Superpucharów Polski. Grą bełchatowian w tym sezonie kierować będzie reprezentant Polski Grzegorz Łomacz. Na parkiecie wraz z nim występować będą między innymi: Dawid Konarski, Mateusz Mika, Łukasz Wiśniewski, Mateusz Poręba czy Bartłomiej Lemański.

XVIII Agrobex Memoriał Arkadiusza Gołasia odbędzie się w piątek i sobotę – 13 i 14 października. Ruszyła sprzedaż biletów na tę imprezę. W serwisie Biletomat.pl można nabyć wejściówki na jeden lub dwa dni turnieju. – Bardzo dziękuję prezesom klubów z Kędzierzyna-Koźla, Warszawy, Bełchatowa i Berlina za przyjęcie naszego zaproszenia – mówi Anna Sumelka, organizatorka wydarzenia. – Udział w Memoriale to najpiękniejszy sposób w jaki możemy uczcić pamięć o Arku, zapraszam wszystkich kibiców siatkówki, by w tych dniach być na trybunach razem z nami – dodaje. 

- Reklama -
- Reklama -