niedziela, 19 maja 2024
22.6 C
Swarzędz

VW Berdychowski ma ambasadorów elektromobilności!

Volkswagen Group Polska przeprowadził wśród wszystkich dealerów konkurs, który miał na celu sprawdzenie poziomu wiedzy sprzedawców na temat samochodów elektrycznych. W wąskim gronie laureatów znaleźli się przedstawiciele VW Berdychowski.

Zobacz także

- Reklama -

Łącznie w szranki stanęło ok. 500 doradców handlowych marki VW z całej Polski, spośród których wyłoniono 30 najlepszych. Laureatów zaproszono do siedziby, aby jeszcze bardziej szczegółowo zweryfikować, jak profesjonalnie i błyskotliwie są w stanie przekazać klientom informacje, które posiadają na temat tak zwanych „elektryków”.

W następnym etapie wyłoniono oraz nagrodzono 12 zwycięzców owego konkursu, którzy zdobyli tytuł AMBASADORA ELEKTROMOBILNOŚCI.

Pragniemy podzielić się z Państwem świetną informacją o tym, że wśród nich znaleźli się nasi wieloletni pracownicy: Rafał Zamiara zajął 5. miejsce, natomiast Dawid Gawłowski osiągnął pozycję nr 6. Można powiedzieć, że dla nas te sukcesy liczą się podwójnie, ponieważ nasi sprzedawcy rywalizowali z reprezentantami o wiele większych salonów. Jesteśmy bardzo dumni z naszych Sprzedawców i serdecznie im gratulujemy takiego osiągnięcia. Oczywiście jednocześnie gratulujemy wszystkim uczestnikom i laureatom biorącym udział w tej rywalizacji. Natomiast wszystkich Państwa, którzy są głodni informacji na temat aut elektrycznych, serdecznie zapraszamy do naszego salonu i skorzystania z kompetencji Dawida i Rafała.

Jeżeli chcecie umówić się na jazdę testową lub porozmawiać o elektrykach, zapraszamy do naszego salonu:

Pon. – pt. 8.00 – 18.00
Sobota 8.00 – 16.00
Tel. 61 827 31 00
https://berdychowski.dealer.volkswagen.pl/
https://berdychowski.otomoto.pl/
e-mail: salon@berdychowski.com.pl

Fotonad
Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -
- Reklama -